N o w o ś c i

moduł dodający interfejsy ADAT oraz S/PDIF dla konwerterów Aurora (n)
Db-ADAT

Nowy slot  DB-ADAT dla Aurory (n) wyposażonej w moduł LM-DIG, umożliwia współpracę najnowszego przetwornika z  wciąż będącymi w użyciu urządzeniami opartymi o  system przesyłania cyfrowego dźwięku  ADAT , a także S/PDIF optical.

price 120,- €
Lt-TB3 moduł Thunderbolt dla Aurory(n)
Lt-TB3 

LT-TB3 Thunderbolt to najnowszy z serii wymiennych modułów przeznaczony dla uznanych konwerterów  Aurora (n) i Hilo. LT-TB3 umożliwia bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3TM bez potrzeby używania adapterów Thunderbolt

price 679,- €
moduł dodajacy porty DigiLink do Aurory(n)
Lt- HD2 

DigiLink- interfejs przystosowany do komunikacji Aurory (n) z Pro Tools HD & HDX firmy Digidesign. Obsługuje większe długości kabli HD przy wszystkich częstotliwościach próbkowania. Zapewnia lepszą stabilność i wydajność, a także kompatybilność z najnowszymi systemami.

price 379,- €
moduł dodający wejścia mikrofonowe, liniowe i gitarowe  dla konwerterów Aurora (n)
LM-PRE4

profesjonalny moduł  przedwzmacniaczy mikrofonowych, gitarowych i liniowych zaprojektowany specjanie dla Aurory (n). Dostarcza cztery przedwzmacniacze niskoszumowe (129 dBu EIN) z fantomem 48V i filtrami Hi-pass, do zamontowania w LSlot .

price 749,- €
 moduł dodajacy wejścia i wyjśćia cyfrowe AES/EBU dla Aurory(n)
LM-DIG 

moduł, który umożliwia Aurorze(n) komunikację dźwięku w formacie cyfrowym. Dostarcza 16 wejść i 16 wyjść w standarcie AES/EBU oraz S/PDIF z jakością 24-bit . Próbkowanie od 44,1 do 192 kHz. Wejścia i wyjścia symetryzowane na transformatorach.

price 429,- €
moduł dodajacy interfejs Fire Wire do Aurory i HILO
NControl 

NControl to aplikacja umożliwiająca zarządzanie Aurorą (n) z pulpitu komputera lub iPad'a. Pozwala  ustawić poziomy liniowe i przedwzmacniaczy,  dowolnie krosować dźwięk, skonfigurować  monitorowanie oraz  zarządzać   wielokanałowym pokładowym rejestratorem audio.

price 0,- €

Promocje

Aurora N 16 USB
Aurora(n) 16 USB

Okazja 3.829,- €

Aurora (n)  16 wejść oraz 16 wyjść, wyposażona w   interfejs USB. Posiada funkcje 16-to kanałowego rejestratora audio. Produkt nowy z gwarancją.

price 4.128,- €
Aurora N Pre 28/24 Dante
Aurora(n) Pre 28/24 Dante 

Okazja 5.899,- €

Aurora(n) wyposażona w  4 przedwzmacniacze  (mikrofonowe, liniow, gitarowe. 48V) oraz 24 wejścia i 24 wyjścia liniowe oraz interfejs DANTE. Posiada  28 kanałowy rejestrator audio na karcie MicroSD. Produkt demo z gwarancją.

price 6.387,- €
Aurora(n) 32 Dante
Aurora(n) 32 Dante 

Okazja 6.490,- €

Auror (n) wyposażona w 32 wejścia oraz 32 wyjścia liniowe oraz interfejs DANTE. Posiada 32 kanałowy rejestrator audio na karcie MicroSD. Produkt nowy z gwarancją.

price 6.818,- €
Hilo USB
HILO USB

Okazja 1.790,- €

Masteringowy konweter AD/DA, 192 kHz /24 bit wyposażony w  2 we / 6 wy analogowe,   oraz  w   interfejs USB. Produkt demo z gwarancją.

price 2.490,- €
HILO Thunderbolt
Hilo TB 

Okazja 2.290,- €

Masteringowy konwerter AD/DA 192 kHz/24bit, oferuje 2 we/6 wyjść analogowych,  wyposażony w interfejs Thunderbolt. Produkt demo z gwarancją.

price 2.949,- €
HILO Fire Wire
Hilo FW 

Okazja 1.690,- €

Konwerter masteringowy dostarcza 2 we/6 wyjśc analogowych oraz 16 cyfrowych. Interfejs Fire Wire 400. Produkt demo z gwarancją.

price 2.490,- €

Producer/Composer/
Technologist BT

zdalnie nadzoruje sesję nagraniową orkiestry w Barcelonie.  Zobacz, jak oprowadza  nas przez swoje studio i opowiada o swoich czterech nowych konwerterach Lynx Aurora (n).

Hilo

Hilo & Vinyl

"Dla mnie, po wielu latach poszukiwań, faworytami wśród przetworników stały się dwa urządzenia, które w moim odczuciu, jak i wielu innych reżyserów dźwięku „nie dodają nic od siebie" - są to: ... oraz Lynx Studio Hilo Silver Thunderbolt w przypadku transferu z plików do DDM" - "Produkcja płyt winylowych" www.infoaudio.pl.

Aurora(n) w legendarnym  Sear Sound Studio

Główny inżynier z Sear Sound, Chris Allen, omawia kwestię modernizacji  dla tego legendarnego studia. Instaluje Aurory (n) z powodu jak słyszymy - wyjątkowej przejrzystość nagrań , które zapewniają właśnie Aurora(n).

Aurora (n) na World Stadium
tour Red Hot Chili Peppers z Post Malone

Po niedawnym występie z Red Hot Chili Peppers w konkursie Grammy w 2019 roku, Post Malone wyruszył w światową trasę zabierając parę Auror(n) dla playback'ów i ścieżek na żywo. Auroya(n) zostały wybrane z myślą o wierności i niezawodności, jako centralnym urządzeniu do odtwarzania dźwięku na koncercie. Obok pokazano dwa 24 kanałowe Aurory (n) z zainstalowaną cyfrową opcją I / O LM-DIG.