N o w o ś c i

DB-ADAT
Db-ADAT

Nowy slot  DB-ADAT dla Aurory (n) wyposażonej w moduł LM-DIG, umożliwia współpracę najnowszego przetwornika z  wciąż będącymi w użyciu urządzeniami opartymi o  system przesyłania cyfrowego dźwięku  ADAT , a także S/PDIF optical.

Lt-TB3 moduł Thunderbolt dla Aurory(n)
Lt-TB3 

LT-TB3 Thunderbolt to najnowszy z serii wymiennych modułów przeznaczony dla uznanych konwerterów  Aurora (n) i Hilo. LT-TB3 umożliwia bezpośrednią łączność z urządzeniami wyposażonymi w Thunderbolt 3TM bez potrzeby używania adapterów Thunderbolt

LT-HD2
Lt- HD2 

DigiLink- interfejs przystosowany do komunikacji Aurory (n) z Pro Tools HD & HDX firmy Digidesign. Obsługuje większe długości kabli HD przy wszystkich częstotliwościach próbkowania. Zapewnia lepszą stabilność i wydajność, a także kompatybilność z najnowszymi systemami.

LM-PRE4
LM-PRE4

profesjonalny moduł  przedwzmacniaczy mikrofonowych, gitarowych i liniowych zaprojektowany specjalnie dla Aurory (n). Dostarcza cztery przedwzmacniacze niskoszumowe (129 dBu EIN) z fantomem 48V i filtrami Hi-pass, do zamontowania w LSlot .

 LM-DIG
LM-DIG 

moduł, który umożliwia Aurorze(n) komunikację dźwięku w formacie cyfrowym. Dostarcza 16 wejść i 16 wyjść w standardzie AES/EBU oraz S/PDIF z jakością 24-bit . Próbkowanie od 44,1 do 192 kHz. Wejścia i wyjścia symetryzowane na transformatorach.

NControl
NControl 

NControl to aplikacja umożliwiająca zarządzanie Aurorą (n) z pulpitu komputera lub iPad'a. Pozwala  ustawić poziomy liniowe i przedwzmacniaczy,  dowolnie krosować dźwięk, skonfigurować  monitorowanie oraz  zarządzać   wielokanałowym pokładowym rejestratorem audio.

opinie użytkowników

Hilo  Lt-USB

Witam,
bardzo dziękuje za pomoc..już działa.
jestem totalnie zachwycony jakością dźwięku. Totalna poprawa w stosunku do Apollo UAD. szczegóły, dynamika, klarowność.

dzięki
pozdrawiam
Peter Mohamed

HILO W" SOUND ON SOUND

"Kiedy testowałem możliwości konwertera D-A efekt był zdumiewający i należy do najlepszych jakie kiedykolwiek słyszałem. Porównałem go z Grace Designs' M902, Benchmark’s DAC1 i Bryston SP1.7 i okazało się, że jest najlepszy. Bez żadnych wątpliwości. Łatwy w obsłudze i wyrafinowany... dopracowany i precyzyjny...fantastyczne poczucie głębi ... przestrzeń i selektywność różnych instrumentów... nie wykrywalne modyfikacje czy zniekształcenia dźwięku, wysublimowana neutralność i precyzja.
Jest niezliczone ilości konwerterów dwukanałowych, ale niewiele z nich może się równać z parametrami technicznymi Hilo czy jego dźwiękiem. Żaden z nich nie oferuje takiej wszechstronności routingu czy możliwości rozbudowy o nowe funkcje.

test ukazał się w lipcowym wydaniu magazynu Sound on Sound w roku 2012

Producer/Composer/
Technologist BT

zdalnie nadzoruje sesję nagraniową orkiestry w Barcelonie.  Zobacz, jak oprowadza  nas przez swoje studio i opowiada o swoich czterech nowych konwerterach Lynx Aurora (n).

Aurora (n) na World Stadium
tour Red Hot Chili Peppers z Post Malone

Po niedawnym występie z Red Hot Chili Peppers w konkursie Grammy w 2019 roku, Post Malone wyruszył w światową trasę zabierając parę Auror(n) dla playback'ów i ścieżek na żywo. Auroya(n) zostały wybrane z myślą o wierności i niezawodności, jako centralnym urządzeniu do odtwarzania dźwięku na koncercie. Obok pokazano dwa 24 kanałowe Aurory (n) z zainstalowaną cyfrową opcją I / O LM-DIG.

Hilo

Hilo & Vinyl

"Dla mnie, po wielu latach poszukiwań, faworytami wśród przetworników stały się dwa urządzenia, które w moim odczuciu, jak i wielu innych reżyserów dźwięku „nie dodają nic od siebie" - są to: ... oraz Lynx Studio Hilo Silver Thunderbolt w przypadku transferu z plików do DDM" - "Produkcja płyt winylowych" www.infoaudio.pl.

Aurora(n) w legendarnym  Sear Sound Studio

Główny inżynier z Sear Sound, Chris Allen, omawia kwestię modernizacji  dla tego legendarnego studia. Instaluje Aurory (n) z powodu jak słyszymy - wyjątkowej przejrzystość nagrań , które zapewniają właśnie Aurora(n).

HILO; Lynx Studio ; Aurora; Aurora(n), Aurora (n); Aurora N; Auroa (n) 32 DANTE; AES16e; AES16 PCIexpress ; Lynx One ; Lynx TWO; L22; E22; E44; AuroraPre; Aurora8(n) TB; HILO; AES16SRC; LTSlot; LT-TB3; LT-HD; HD2; LT-DANTE; Lt-USB; LM-PRE4; LM-DIG; Ncontrol; CBL-AIN, CBL-1604; CBL-AIN 85; CBL-AOUT85; CBL-DIGI85; CBL-1605; CBL-L22Audio;  CBL-Esync; soundcard; converter; AD/DA; mastering converter; 192 kHz, 24-bit; 32 -bit; reference converter; reference soundcard; HIFI; HI END;professonal conwerter; profesjonalny ; masteringowy; przetwornik ; analogowocyfrowy; analogowo-cyfrowy; profesjonalna karta dźwiękowa; referencyjna karta dźwiękowa; referencyjny przetwonik; AC/CA; profesjonalny sprzęt studyjny;