Lynx users

opinie użytkowników

Hilo LT-USB

Witam,
bardzo dziękuje za pomoc..już działa.
jestem totalnie zachwycony jakością dźwięku. Totalna poprawa w stosunku do Apollo UAD. szczegóły, dynamika, klarowność.

dzięki
pozdrawiam
Peter Mohamed

Aurora (n) TB

tłumaczenie - "Wcześniej pracowałem z kartami Motu i DAD. Za połowę ceny DAD, Lynx jest daleko: to poczucie przestrzeni, niezrównana definicja, przejrzystość i duża prostota obsługi dzięki oprogramowaniu (po zainstalowaniu odpowiedniego sterownika). Najwyższa jakość nagrywania, miksowania i masteringu. Bardzo szczęśliwy.

Aurora AN08P08-TB3

Fantastic unit, I will be buying one for myself hopefully sooner rather than later.

Kind regards,
Markoonnect with us o

Testy:

2012
SOUND ON SOUND

cytat: " Kiedy testowałem możliwości konwertera D-A efekt był zdumiewający i należy do najlepszych jakie kiedykolwiek słyszałem. Porównałem go z Grace Designs' M902, Benchmark’s DAC1 i Bryston SP1.7 i okazało się, że jest najlepszy. Bez żadnych wątpliwości. Łatwy w obsłudze i wyrafinowany... dopracowany i precyzyjny...fantastyczne poczucie głębi ... przestrzeń i selektywność różnych instrumentów... nie wykrywalne modyfikacje czy zniekształcenia dźwięku, wysublimowana neutralność i precyzja.
Jest niezliczone ilości konwerterów dwukanałowych, ale niewiele z nich może się równać z parametrami technicznymi Hilo czy jego dźwiękiem. Żaden z nich nie oferuje takiej wszechstronności routingu czy możliwości rozbudowy o nowe funkcje."
test ukazał się w lipcowym wydaniu magazynu Sound on Sound w roku 2012

2022
Stereo i Kolorowo

Stereo i Kolorowo - Underground, przeprowadza niezależne i subiektywne testy urządzeń audio-stereo, recenzje i opisy, a także przemyślenia własne autora . Link do testu Hilo TU

2023
Proaudio.de

Firma Lynx Studio Technology ogłosiła kompatybilność między cieszącym się dużym uznaniem konwerterem Aurora(n) Audio A/DD/A a Dolby Atmos, rewolucyjną technologią dźwięku przestrzennego zapewniającą ultrarealistyczne wrażenia dźwiękowe. Atmos rozszerza istniejące systemy dźwięku przestrzennego o kanały wysokościowe, które pozwalają interpretować dźwięki jako obiekty trójwymiarowe, które nie są ograniczone ani w poziomie, ani w pionie..

Watch Video

Mickie Guzauski słynny inżynier dźwięku!

Lynx Studio rozmawia ze słynnym inżynierem dźwięku Mickiem Guzauskim o swoich projektach i doświadczeniu w miksowaniu przełomowych albumów zarówno na Lynx Classic Aurora, jak i Aurora (n). Wśród innych godnych uwagi projektów Mick wykorzystał Aurorę do nagrania i miksowania wielokrotnie nagrodzonego Grammy albumu Random Access Memory for Daft Punk.
Jego obszerny dorobek obejmuje artystów takich jak Brian McKnight, Michael Jackson, LeAnn Rimes, Eric Clapton, The Corrs, BB King, Brandy, Marc Anthony, Jennifer Lopez, Monica Naranjo, Michael McDonald i Mariah Carey. Ostatnio pracuje obecnie nad nowymi projektami dla Pharrella Williamsa.
Mick zaczął miksować albumy dla takich artystów jak Burt Bacharach, Dionne Warwick, Mr.Mister, Madonna, Talking Heads, Johnny Mathis, Henry Mancini, Patti LaBelle, Stanley Clarke, George Duke, Quincy Jones, The Stabilizers, Michael Bolton, Kenny G, George Benson i Cher..

Mastering z użyciem Hilo!

Zapraszamy na prezentację Bernie Becker'a cenionego w branzy fachowca od masteringu. Współpracuje z Neil Diamond, Donna Summer, Natalie Cole, Philip Bailey, Falcon Rhodes i inni

HILO i vinyle

Któż nie posiada starych i zarazem cennych nagrań na płytach winylowych lub na analogowych taśmach? Hilo zapewni najwyższą jakość archiwizacji z próbkowaniem 48 , 96 lub 192 kHz do domeny cyfrowej , zachowując przy tym charakter analogowego brzmienia . Korzysta z HILO z powodzeniem Pete Reiniger ze Smithsonian Folkways Sound Production Supervisor.

© Copyright 2024 Sound Import Poland- All Rights Reserved

Best AI Website Maker